Μία θέση ειδικευμένου γιατρού προκήρυξε η αποκεντρωμένη οργανική μονάδα ΓΝ-ΚΥ Ιεράπετρας για τη θέση του Επιμελητή Β' παθολογίας.
Η αίτηση –δήλωση και όλα τα δικαιολογητικά των ενδιαφερομένων θα υποβάλλονται στο ΓΝ –ΚΥ Ιεράπετρας, από σήμερα 22 Ιουλίου έως και τις 10 Αυγούστου, ή θα αποστέλλονται ταχυδρομικά, με συστημένο δέμα και στην καθορισμένη ημερομηνία στην ταχυδρομική Δ/νση του Νοσοκομείου.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Γραφείο Προσωπικού του ΓΝ-ΚΥ Ιεράπετρας, στο τηλέφωνο 28423-40205, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.