Η ανακοίνωση του Σωματείου Ξενοδοχοϋπαλλήλων και Υπαλλήλων Συναφών Επαγγελμάτων νομού Ρεθύμνου
Συναδέλφισσες και Συνάδελφοι ,
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Σωματείου μας , ανακοινώνει στα μέλη του , ότι όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος , οι αιτήσεις επαναπρόσληψης στα Ξενοδοχεία , θα γίνονται μέσω του Σωματείου μας.
Οι αιτήσεις θα γίνονται καθημερινά από 5-1-2017 ημέρα Πέμπτη και ώρες 10 π.μ. μέχρι 1 μ.μ, μέχρι και στις 25-1-2017 ημέρα Τετάρτη , στα γραφεία του Σωματείου εκτός Σαββάτου και Κυριακής .
Συναδέλφισσες και Συνάδελφοι ,
Μετά την 14/2000 απόφαση του Αρείου Πάγου κατοχυρώνεται το δικαίωμα της επαναπρόσληψης , πρέπει όλοι να κάνουμε τις αιτήσεις μας μέσω του Σωματείου τον Γενάρη, υπενθυμίζεται ότι τελευταία ημερομηνία υποβολής της αίτησης είναι ΚΑΙ Η 25-1-2016 . Περισσότερες πληροφορίες στο Σωματείο και στο τηλέφωνο 24080 .