Έναν συγκινητικό φιλικό αγώνα μπάσκετ, για φιλανθρωπικό σκοπό, έδωσαν οι λιμενικοί και οι αστυνομικοί στο Ηράκλειο!
Εκτός από την προσπάθεια που κατέβαλαν, οι ενώσεις λιμενικών ανατολικής Κρήτης και αστυνομικών υπαλλήλων Ηρακλείου κατάφεραν να συλλέξουν τρόφιμα για άπορους με τους δεύτερους να κερδίζουν το παιχνίδι αλλά όλοι έκλεψαν τις εντυπώσεις!
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και πάντα τέτοια...