Λαϊκό ρεμπέτικο γλέντι οικονομικής ενίσχυσης πραγματοποιεί το Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Παράρτημα Ηρακλείου τη Δευτέρα 6/3 στις 9 το βράδυ στην ταβέρνα Βαρδής.
Τα έσοδα θα διατεθούν για την κάλυψη των δικαστικών αγώνων προάσπισης εργαζομένων
Λαϊκό ρεμπέτικο γλέντι οικονομικής ενίσχυσης πραγματοποιεί το Σωματείο Μισθωτών Τεχνικών Παράρτημα Ηρακλείου τη Δευτέρα 6/3 στις 9 το βράδυ στην ταβέρνα Βαρδής.
Τα έσοδα θα διατεθούν για την κάλυψη των δικαστικών αγώνων προάσπισης εργαζομένων