Κυκλοφοριακή αγωγή από...κούνια, με τη συνδρομή της Τροχαίας Αγ. Νικολάου
SHARE IT :
Newsroom
Περιπολικά βρέθηκαν στον Βρεφονηπιακό Σταθμό Ελούντας
Μαθήματα κυκλοφοριακής αγωγής παρέδωσε σήμερα 23 Ιουνίου, κλιμάκιο από το Τμήμα Τροχαίας Αγίου Νικολάου στους μικρούς μαθητές του Βρεφονηπιακού Σταθμού Ελούντας.
Τα νήπια ξεναγήθηκαν στα περιπολικά οχήματα της Τροχαίας και άκουσαν με ενθουσιασμό τους αστυνομικούς να τους μιλούν για τον Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας και για το επάγγελμα του αστυνομικού.
Διαβάστε περισσότερες ειδήσεις από την Κρήτη και το Λασίθι