Η κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Επιμελητηρίου Λασιθίου που θα γίνει σήμερα το απόγευμα στις 18:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου Λασιθίου.
Στα πλαίσια της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί η απονομή των Επιχειρηματικών Βραβείων 2016 στις επιχειρήσεις που διακρίθηκαν. Θα βραβευτούν επίσης με χρηματικά έπαθλα μαθητές των δήμων του νομού Λασιθίου που αρίστευσαν στις Πανελλήνιες εξετάσεις 2016.