Ο Σύλλογος Φίλων Αιματολογικής Κλινικής ΠΑΓΝΗ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" πραγματοποιεί εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του συλλόγου την Τετάρτη 1η Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 6:00 μμ στο Ξενοδοχείο Lato, Επιμενίδου 15, Ηράκλειο
Ο Σύλλογος Φίλων Αιματολογικής Κλινικής ΠΑΓΝΗ "Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ" πραγματοποιεί εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του συλλόγου την Τετάρτη 1η Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 6:00 μμ στο Ξενοδοχείο Lato, Επιμενίδου 15, Ηράκλειο