Ένας από τους αγαπημένους προορισμούς της Ευγενίας Μανωλίδου και του Άδωνι Γεωργιάδη είναι η Κρήτη. Το ζευγάρι ταξιδεύει με κάθε ευκαιρία στο νησί είτε για λόγους αναψυχής είτε για επαγγελματικούς.
Η Ευγενία Μανωλίδου και ο Άδωνις Γεωργιάδης βρέθηκαν αυτή τη φορά στο Ρέθυμνο.
Το βράδυ της Παρασκευής μάλιστα η γνωστή μαέστρος μας έδειξε τις επιδόσεις τις στους παραδοσιακούς χορούς του νησιού. Η ίδια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram παρουσίασε και την βαφτιστήρα της από τα Ανώγεια !