Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων της Ενορίας Γενεσίου Θεοτόκου Μπεντεβή Ηρακλείου, για την νέα σχολική χρονιά 2016-2017, θα λειτουργήσουν εντελώς δωρεάν και για πέμπτη συνεχή χρονιά τόσο το Κοινωνικό Φροντιστήριο όσο και πολλές και ενδιαφέρουσες δραστηριότητες.
Η λειτουργία τόσο του Κοινωνικού Φροντιστηρίου όσο και των δραστηριοτήτων στηρίζεται στην ανιδιοτελή διάθεση και προσφορά εκπαιδευτικών, τους οποίους θερμά ευχαριστούμε.
Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφθείτε την ιστοσελίδα της Ενορίας www.inpanagiabentevi.gr