ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕ ΕΚΛΟΓΟΑΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ
Σας καλούμε στην εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση του Αγροτικού Συλλόγου την Κυριακή 23 Οκτώβρη, στις 6μμ, στον «ΟΙΣΤΡΟ». Τα θέματα της Συνέλευσης είναι:
1. Απολογισμός Διοικητικού Συμβουλίου
2. Εκλογή εφορευτικής επιτροπής για τις εκλογές νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Εξελεγκτικής Επιτροπή και σειρά εκλογής αντιπροσώπων σε Αγροτική Ομοσπονδία.
Η συμμετοχή όλων σας είναι απαραίτητη για έναν ζωντανό, μαζικό Αγροτικό Σύλλογο.