διαβάζοντας το άρθρο "Κρατημένες θέσεις" και στην Πύλη Βηθλέεμ για το θέμα αυτο, καθώς και εμείς έχουμε αντιμετωπίσει το φαινόμενο ουκ ολίγες φορές, τα πράγματα ειναι απλά... ΔΕΝ ΝΟΕΙΤΑΙ η κράτηση θέσης με δωρεάν εισητήριο ή και πληρωμένο εφόσον δεν υπάρχει ακριβής αρίθμηση θέσεων... Θα έπρεπε επιτέλους ο δήμος να έχει κάποιον υπεύθυνο κατα προτίμηση δημοτικό αστυνομικό ο οποίος να απαγορεύει ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ "κράτηση"!
Δηλαδή όλος ο κόσμος που φροντίζει να είναι στην ώρα του η αρκετά νωρίτερα έχει μικρότερη αξία απο κάποιους "πρίγκηπες" που πολλές φορές δεν έρχονται ποτέ ή έρχονται καθυστερημένοι και έχουν την πολυτέλεια να τους κρατούν τη θέση; Εντελώς απαράδεκτο! Αφήστε που συνήθως μιλάμε για τραγικό αριθμό θέσεων! Έχω τύχει στο κηποθέατρο Ν.Καζαντζάκης με "θείες" να κρατούν δεκάδες καθίσματα! Ελπίζω ο δήμος να πράξει τα ανάλογα!..
Ευχαριστώ για την φιλοξενία,
Γ.Σ.