Στο νοσοκομείο μεταφέρθηκε, λίγο μετά τα μεσάνυχτα, μία γυναίκα, σύμφωνα με τις πληροφορίες, μετά την πτώση της από μεγάλο ύψος σε κτήριο ακριβώς απέναντι από τη Θύρα 4 του γηπέδου του ΟΦΗ κι ενώ βρισκόταν σε εξέλιξη η συναυλία του Γιώργου Μαζωνάκη.
Έντρομοι συγγενείς και φίλοι της γυναίκας ειδοποίησαν το ΕΚΑΒ και με τη συνδρομή της πυροσβεστικής, κλιμάκιο έσπευσε στο σημείο για να βοηθήσει την άτυχη γυναίκα η οποία, άγνωστο πώς, έκανε "βουτιά" στο κενό!