Στα 65 του χρόνια πέθανε χθες και κηδεύεται σήμερα ένας γνωστός επιχειρηματίας της περιοχής Αλικαρνασού. Ο Νικος Τσάτσαρης, που διατηρούσε το πρατήριο ΕΚΟ στην Αλικαρνασό έσβησε μετά από σύντομη μάχη που έδωσε με τον καρκίνο ο οποίος διεγνώσθη πριν λίγες εβδομάδες...
Η κηδεία του Ν.Τσάτσαρη έγινε σήμερα, από τον ιερό ναό της Παναγίας Καμαριανής στην Αλικαρνασό, όπου η σορός του βρέθηκε εκεί από τις 15.00 μετά το μεσημέρι, ενώ η ταφή έγινε στο κοιμητήριο Αλικαρνασού.