Διάλεξη με θέμα: «Ανακαλύψτε τον αληθινό σας εαυτό και μεταμορφώστε την ζωή σας», θα δώσει η κυρία Άννα Πολεμικού, Ψυχολόγος, αύριο Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου στις 17:30 , στην αίθουσα της Παγκρήτιας Συνεταιριστικής Τράπεζας, Ικάρου 5.
Η διάλεξη εντάσσεται στον Β΄κύκλο μαθημάτων του Α.Λ.Π. της διδακτικής περιόδου 2017-18, ο οποίος έχει ως θεματολογία: «10 μαθήματα αυτοεκτίμησς & αυτοπεποίθησης»
Τα μαθήματα παρακολουθούν μόνο οι εγγεγραμμένοι σπουδαστές.
Το Α.Λ.Π. λειτουργεί πανελλαδικά υπό την αιγίδα της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδας, και της Περιφέρειας Κρήτης.
Πληρ: τηλ: 2821501060 και 6936004242