Διάλεξη με θέμα: «Μαθαίνω να αποτυγχάνω ή αποτυγχάνω να μάθω», θα δώσει ο κ. Μιλτιάδης Τσιάκαλος, Lifecoah, αυτή την Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018, ώρας 17:30 , στην αίθουσα της Παγκρήτιας Συνεταιριστικής Τράπεζας, Ικάρου 5.
Η διάλεξη εντάσσεται στον Β΄κύκλο μαθημάτων του Α.Λ.Π. της διδακτικής περιόδου 2017-18, ο οποίος έχει ως θεματολογία: «10 μαθήματα αυτοεκτίμησς & αυτοπεποίθησης».
Τα μαθήματα παρακολουθούν μόνο οι εγγεγραμμένοι σπουδαστές.
Το Α.Λ.Π. λειτουργεί πανελλαδικά υπό την αιγίδα της Κεντρικής Ένωσης Δήμων Ελλάδας, (ΚΕΔΕ), και της Περιφέρειας Κρήτης.
Πληρ: Συντονίστρια τμήματος Ηρακλείου, κ. Ελένη Τραντά-Νερολαδάκη, τηλ:6936004242