Ημέρα μνήμης και τιμής η σημερινή για τους πεσόντες της Εργατικής τάξης.
Σε κατάθεση στεφάνων προχώρησαν, το πρωί, μέλη του Δ.Σ του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου ως ελάχιστο φόρο τιμής στους αγωνιστές του Εργατικού Κινήματος.
Ημέρα μνήμης και τιμής η σημερινή για τους πεσόντες της Εργατικής τάξης.
Σε κατάθεση στεφάνων προχώρησαν, το πρωί, μέλη του Δ.Σ του Εργατικού Κέντρου Ηρακλείου ως ελάχιστο φόρο τιμής στους αγωνιστές του Εργατικού Κινήματος.