Το Τμήμα της Σχολής Γονέων του Πολιτιστικού Κέντρου της Ιεράς Μητροπόλεως Γορτύνης και Αρκαδίας, σας προσκαλεί σε συνάντηση για γονείς την Παρασκευή 30 Μαρτίου 2018 και ώρα 8:00 μ. μ., στο αμφιθέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου στις Μοίρες, με ομιλητή τον Αιδεσιμολ. Πρωτ. Χαράλαμπο Παπαδόπουλο, Θεολόγο, Εφημέριο της Ενορίας Πύργου Μονοφ. με θέμα: ˝Άσε με να κάνω λάθη…˝ Συνοδοιπορώντας με τα παιδιά μας στις αλήθειες της ζωής..