Το τελευταίο αντίο στον μόλις 22 ετών Γιώργο Μαριδάκη λένε σήμερα στους Αγίους Δέκα, συγγενείς και φίλοι, που δεν μπορούν ακόμα να πιστέψουντο τραγικό τέλος που του επιφύλαξε η μοίρα.
Η κηδεία του Γιώργου, που απανθρακώθηκε μέσα στο αυτοκίνητό του τα ξημερώματα της Δευτέρας, θα γίνει στις 12.00 το μεσημέρι, από τον Ιερό Ναό των Αγίων Δέκα.
Η περιοχή έχει βυθιστεί στο πένθος για το γεμάτο καλοσύνη νέο παιδί, που δεν πρόλαβε να κάνει τα όνειρά του πραγματικότητα...