Οι Πολιτιστικοί Σύλλογοι Γούδουρα και Συκιάς σε συνεργασία πραγματοποιούν αιμοδοσία την Τρίτη 7 Μαρτίου 2017 στην πλατεία της Συκιάς ώρα 9:30 – 13:30.
ΟΙ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΜΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ
Οι Πολιτιστικοί Σύλλογοι Γούδουρα και Συκιάς σε συνεργασία πραγματοποιούν αιμοδοσία την Τρίτη 7 Μαρτίου 2017 στην πλατεία της Συκιάς ώρα 9:30 – 13:30.
ΟΙ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΑΜΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥΣ