Εντάξει πείτε μου πως πρώτη Αυγούστου δεν μας κάνετε πρωταπριλιάτικα αστεία! Διότι το ακούω και δεν θέλω να το πιστέψω, κάποιοι τρολάρουν τον πρόεδρο προφανώς!
Μου λένε ότι στην Ένωση Ηρακλείου προκήρυξαν εκλογές για τις...25 Αυγούστου όταν οι μισοί έχουν διακοπές και οι άλλοι μισοί ασχολούνται με τα σταφύλια, ο τρύγος θα είναι στο φόρτε του! Και καλά το "25 Αυγούστου", αλλά κάποιος είχε τη φαεινή ιδέα να μην στηθούν κάλπες, αλλά να ψηφίσουν διά ανατάσεως της χειρός, να ξερουμε δηλαδή ποιος ψηφίζει τι και ποιον!
Προφανώς είναι πλάκα, αλλά δεν πρέπει να τη συνεχίσουν, γι αυτό ο Α.Στρατάκης πρέπει να δώσει τέλος σήμερα κιόλας!