Σε εκλογική τροχιά κινούνται στην ΟΝΝΕΔ Ηρακλείου και φαίνεται πως οι δυο κοινοβουλευτικοί της ΝΔ στο Ηράκλειο στηρίζουν από κοινού την εκλογή του Γιώργου Αλεβυζάκη στη θέση του προέδρου της οργάνωσης νεολαίας!
Μάλιστα φρόντισαν να το αποτυπώσουν και με μια φωτογραφία, όπου ο υφυπουργός Αθλητισμού Λευτέρης Αυγενάκης αλλά και ο βουλευτής Μάξιμος Σενετάκης, μαζί με τον γραμματέα Πολιτικής Επιτροπής του κόμματος Γιώργο Στεργίου, που βρίσκεται στο Ηράκλειο με αφορμή και την αυριανή κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του κόμματος παρέχουν τη στήριξη τους στο δυναμικό στέλεχος της τοπικής νεολαίας !