Δεν πρέπει να αδικούμε κανένα και γι αυτό δεν θα αδικήσω και το δήμαρχο Αγίου Νικολάου Αντώνη Ζερβό. Ο οποίος με αφορμή το σχόλιό μου για το ρέμα στην Ελούντααπάντησε άμεσα όχι βέβαια με τα στοιχεία- θα το κάνει κι αυτό ειπε- αλλά με τηλεφώνημα στο cretalive.
"Το θέμα το γνωρίζουμε, δεν είναι ακριβώς έτσι. Θα απαντήσουμε αναλυτικά αφού πάρουμε τώρα τα στοιχεία από τις υπηρεσίες" τόνισε ο κ.Ζερβός.
Κρατώ ως θετική την πρώτη αντίδραση του δημάρχου, περιμένω και τις εξηγήσεις επί της ουσίας της υπόθεσης.