Ευχές και συγχαρητήρια στον περιφερειακό σύμβουλο Λευτέρη Κοπάση απηύθυναν στη συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου Κρήτης ο Σταύρος Αρναουτάκης και ο πρόεδρος του Σώματος, Παύλος Μπαριτάκης, με αφορμή την ανάληψη των καθηκόντων του προέδρου του Οργανισμού Ανάπτυξης Κρήτης.
"Να είστε σίγουροι ότι η συνεργασία μας θα είναι αγαστή" τους διαβεβαιώσε ο κ. Κοπάσης και ανέφερε:"Να είστε σίγουροι ότι ο Οργανισμός θα υπηρετήσει το Αναπτυξιακό όραμα της Περιφέρειας"