Ο Ευκλείδης Τσακαλώτος τρόλαρε το βράδυ όσους έλεγαν ότι δεν είχε κόσμο στην συγκέντρωση που οργανώθηκε.
"Απόψε στο Ολύμπιον στην ανοιχτή εκδήλωση “Για την οικονομία, την ακροδεξιά και την Ευρώπη” του @syrizathess είχε άδεια αίθουσα μέσα και πλήθος διαμαρτυρομένων απ' έξω. Ιδού η απόδειξη." έγραψε ειρωνικά στο Τουίτερ!
Απόψε στο Ολύμπιον στην ανοιχτή εκδήλωση “Για την οικονομία, την ακροδεξιά και την Ευρώπη” του @syrizathess είχε άδεια αίθουσα μέσα και πλήθος διαμαρτυρομένων απ' έξω. Ιδού η απόδειξη. pic.twitter.com/eMhqIKkQVg
— Ευκλείδης Τσακαλώτος | Euclid Tsakalotos (@tsakalotos) 9 Απριλίου 2019