Μπορεί να το ήξερε εδώ και καιρό, μπορεί να έχει κάνει… κουτάλι το Ρέθυμνο όχι μια και δυο φορές, ωστόσο είναι αλλιώς όταν γίνεται και η επίσημη ανακοίνωση!
Ο λόγος για τον υποψήφιο βουλευτή του ΣΥΡΙΖΑ Θοδωρή Δουλουμπέκη που μπορεί να έχει να αναμετρηθεί με τον παλιό και έμπειρο Ανδρέα Ξανθό, ωστόσο η μάχη αυτή έχει το ενδιαφέρον της, καθώς και ο πρώην υπουργός δεν είναι και τόσο στα πάνω του, αλλά και ο Θοδωρής ως παλιός πασόκος ξέρει να κάνει εκλογές, είναι εκφραστής της προεδρικής πλειοψηφίας μέσα στο κόμμα και μπαίνει σε χώρους και ομάδες που δεν είναι εύκολο για νέους υποψήφιους!
Η μάχη στο Ρέθυμνο ασφαλώς έχει φαβορί για το ΣΥΡΙΖΑ αλλά κρατήστε πως ο Δουλουμπέκης έχει το ρόλο του αουτσάιντερ και απ’ ότι αντιλαμβάνομαι… καθόλου δεν τον χαλάει!
ΕΙΔΑ-ΑΚΟΥΣΑ
20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023 / 07:55
Ο Θοδωρής μπήκε με… φόρα στο Ρέθυμνο!
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2023-02/332083597_5.jpg?itok=3RkM8S1e)