Μέχρι πρότινος πολλοί θεωρούσαν τον Λευτέρη Κοπάση ως τον βέβαιο αντικαταστάτη του Καζάση στον Οργανισμό Ανάπτυξης Κρήτης μετά την κυβερνητική αλλαγή. Τώρα ακούγεται ένα άλλο όνομα αυτό του αρχιτέκτονα μηχανικού Άρη Παπαδογιάννη, ο οποίος θυμίζω ήταν και υποψήφιος δήμαρχος Χανίων.
Ο Παπαδογιάννης τον οποίο εκτιμά πολύ και ο Μητσοτάκης είναι μάλλον τώρα το φαβορί για τη θέση του διευθύνοντος συμβούλου αρκεί να το επιθυμεί και ο ίδιος.