Θυμάστε προχθές τι έγινε με την...ξεφτίλα στο υπουργείο Οικονομικών, όταν ήρθε ο Σαπέν. Αυτό το...καλώδιο που κρεμόταν και κανένας δεν ήξερε τι ήταν, το κοίταζε ο Γάλλος αξιωματούχος σαν...να μην πω τί.
Τελικά μαθαίνω ότι έγινε έρευνα μεγάλη και διαπιστώθηκε ότι ήταν ένα ξεχασμένο καλώδιο για υπολογιστές, ένα καλώδιο της παλαιάς εποχής καθώς δεν βρέθηκε ένας να πάρει το μηχάνημα να υπάρχει ασύρματη πρόσβαση! Αλλα κυρίως δεν βρέθηκε ένας...να το μαζέψει για να γίνει η συνάντηση....