Άμεση αντίδραση για το σχόλιοπερί υποψηφιότητας Καμπουράκη στο δήμο Ροδίων. Ο μεγαλοξενοδόχος το αποφάσισε και θα κατέβει. Τι φταίμε εμείς;
"Ε, γιατί δεν γράφετε ότι έχουμε και εδώ ξενοδόχο που προαλείφεται για υποψήφιος δήμαρχος; Οτι του καλοαρέσει και το σκέφτεται σοβαρά; Γιατί δεν λέτε για τα δικά μας" είπε σχεδόν οργισμένος στην άλλη γραμμή γνωστός δημοτικός σύμβουλος του Ηρακλείου.
-Ε τώρα που το λες θα το βρούμε κι εμείς!