Ημέρα χαράς για τον Γιώργο Κοχιαδάκη καθώς από σήμερα είναι και επίσημα τακτικός Καθηγητής της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Κρήτης.
Στο πλευρό του περήφανη η σύζυγος του κ. Αθηνά Σπανάκη που μέσω social media έκανε γνωστό πως ο γνωστός γιατρός πριν χρόνια είχε σώσει και τον πατέρα της.
"Καλή δύναμη , και σε αυτό το λειτούργημα του ιατρού,να θεραπεύεις καρδιές κάνοντας τόσο κόσμο ευτυχισμένο και οικογένειες να χαμογελούν.", του ευχήθηκε η ίδια.