Δεν είναι η πρώτη φορά που αναφερόμαστε σε αυτή την ιστορία ότι θα...κρατήσω πάση καρέκλα και με όποιο καφάσι βρω τη θέση πάρκινγ έξω από το μαγαζί ή το σπίτι μου. Αλλά το κακό το τελευταίο διάστημα έχει παραγίνει. Δεν υπάρχει δρόμος που να μην υπάρχει πρόβλημα έντονο πχ στο Ηρακλειο αυτό γινεται στο κέντρο, στη (μικρή) λεωφόρο Κνωσού- όπου ειδικά εκεί βγάζουν και...πολυθρόνες για να κρατήσουν τις θέσεις.
Εντάξει, ξέρω ότι οι δημοτικοί αστυνομικοί δεν επαρκούν, αλλά κάτι πρεπει να γίνει!