Ακόμη συγκινούμαστε όταν ξαναβλέπουμε ή θυμόμαστε τις προσπάθειες του Νίκου Κακλαμανάκη που δόξασε την Ελλάδα στους Ολυμπιακούς και όχι μόνο! Αλλά και ο ίδιος συγκινείται και νιώθει υπερήφανος που βλέπει τα νέα παιδιά να φέρνουν μετάλλια στη χώρα μας! Οπως στην περίπτωση των Καγιαλή- Μάντη την οποία παρακολούθησε από την τηλεόραση και ανέβασε και σχετική ανάρτηση με την σύζυγό του Νανούγια η οποία έγραψε:
"Μπράβο Παύλο Μπράβο Τάκη μας κάνατε για άλλη μια φορά περήφανους. ..
Πάμε Ελλαδαρα.. Bravo Pavlo Bravo Taki..you made us proud one more
time!!!!"