Τα γενέθλιά του είχε σήμερα ο πρόεδρος του περιφερειακού συμβουλίου Κρήτης Γιώργος Πιτσούλης και οι συνεργάτες του δεν τον ξέχασαν! Του είχαν μια τούρτα έκπληξη , μπήκαν στο γραφείο και του ευχήθηκαν!
Πολύχρονος πρόεδρε!
Τα γενέθλιά του είχε σήμερα ο πρόεδρος του περιφερειακού συμβουλίου Κρήτης Γιώργος Πιτσούλης και οι συνεργάτες του δεν τον ξέχασαν! Του είχαν μια τούρτα έκπληξη , μπήκαν στο γραφείο και του ευχήθηκαν!
Πολύχρονος πρόεδρε!