Δεν κρύβει την χαρά της η κ.Μαρέβα Γραμπόφσκι- Μητσοτάκη για το ρεπορτάζ της Figaro . Το αφιερώνουν στην Ελλάδα, στα προϊόντα και τις δημιουργίες της:
"Μεγάλη τιμή για μας! Σύμφωνα με τον Figaro μαζι με το ελληνικό λάδι και το μέλι οι δημιουργίες του Z+D ειναι παραδείγματα της νέας εξωστρέφειας που χρειάζεται η χώρα!!! Όλα για την Ελλάδα!" γράφει.
Μεγάλη τιμή για μας! Σύμφωνα με τον Figaro μαζι με το ελληνικό λάδι και το μέλι οι δημιουργίες του Z+D ειναι παραδείγματα της νέας εξωστρέφειας που χρειάζεται η χώρα!!! Όλα για την Ελλάδα!