Το εγκατέλειψε στην τύχη του ο ιδιοκτήτης του - άγνωστο για ποιο λόγο! Εδώ και τρεις μέρες, στο παλιό γεφυράκι του Λίντο, στη μέση του δρόμου αποτελεί κίνδυνο για την οδική ασφάλεια της περιοχής.
Η αστυνομία ειδοποιήθηκε και αφού έψαξαν τα χαρτιά τους διαπίστωσαν πως δεν είναι κλεμμένο... αλλά ως εκεί!
Δε θα έπρεπε να διερευνήσουν τι ακριβώς έχει συμβεί; Γιατί ένα αυτοκίνητο αφέθηκε στην τύχη του κάπου, όπου φαίνεται πως κάτι αιφνιδιαστικά προκάλεσε την εγκατάλειψη του;
Και σε ένα σημείο που δεν υπάρχει κανένας φωτισμός το βράδυ, θα πρέπει να υπάρξει κάποιο τροχαίο για να ευαισθητοποιηθούν οι αρμόδιοι;
Ας ελπίσουμε πως η δημοσίευση της φωτογραφίας θα φέρει μια κάποια αντίδραση και κάποια κινητοποίηση!