"Είμαστε έτοιμοι. Ετοιμάστε τα τηλεκοντρόλ"! Μια παλιά καραβάνα από τον χώρο της τηλεόρασης, ο Σταμάτης Μαλέλης έδωσε το σύνθημα για το...νέο Μέγκα που ξεκινάει. Για να δούμε τι θα θούμε.
— Stamatis Malelis (@stamatismalelis) February 7, 2020
"Είμαστε έτοιμοι. Ετοιμάστε τα τηλεκοντρόλ"! Μια παλιά καραβάνα από τον χώρο της τηλεόρασης, ο Σταμάτης Μαλέλης έδωσε το σύνθημα για το...νέο Μέγκα που ξεκινάει. Για να δούμε τι θα θούμε.
— Stamatis Malelis (@stamatismalelis) February 7, 2020