Το σημαντικότερο δώρο έκανε, χθες, σε συνανθρώπους μας και η Όλγα Κεφαλογιάννη, συμμετέχοντας όπως κάνει κάθε χρόνο, στην αιμοδοσία που διοργάνωσε ο Σύλλογος υπαλλήλων της Βουλής στο Εντευκτήριο του Κοινοβουλίου. «Δέκα λεπτά από τον χρόνο μας για να δώσουμε αίμα, μπορεί να βοηθήσουν να σωθεί μια ανθρώπινη ζωή» ήταν το μήνυμα που έστειλε, δίνοντας κι εκείνη το στίγμα μίας τόσο απλής, αλλά ...σωτήριας ενέργειας!