Χθες η συνεδρίαση της ΚΟ του ΚΙΝΑΛ ήταν θυελλώδης, η Νάντια έστειλε επιστολή, αλλά ο Βασίλης Κεγκέρογλου λέει ότι δεν έγιναν έτσι τα πράγματα!
"Όλο το μύθευμα που πλάσαραν στα μέσα, για συμβάντα σε συνεδρίαση στηρίζονται σε δήθεν τοποθετήσεις των συναδέλφων Απ.Πάνα και Δημ. Κωνσταντόπουλου. Ο μεν Απόστολος δεν μίλησε καθόλου και ο Δημήτρης τα διαψεύδει! Αντίθετα δεν είπαν κάτι που έγινε: Με κατηγόρησαν για φιλοσυριζαισμό!
Όλο το μύθευμα που πλάσαραν στα μέσα, για συμβάντα σε συνεδρίαση στηρίζονται σε δήθεν τοποθετήσεις των συναδέλφων Απ.Πάνα & Δημ. Κωνσταντόπουλου. Ο μεν Απόστολος δεν μίλησε καθόλου &οΔημήτρης τα διαψεύδει!!! Αντίθετα δεν είπαν κάτι που έγινε: Με κατηγόρησαν για φιλοσυριζαισμό!!!
— Βασίλης Κεγκέρογλου (@BKegeroglou) February 14, 2020