Προσπαθεί ο Μητσοτάκης κάθε φορά να είναι ανθρώπινος, να παρουσιάζει ένα πιο χαλαρό πρόσωπο. Αλλά σε μεγάλα ζητήματα τι τα θέλει αυτά και τα λέει; Το βρεγμένο μπλουζάκι ασφαλώς βοηθά, αλλά όχι όταν αναπτύσσονται τέτοιες θερμοκρασίες...
Προσπαθεί ο Μητσοτάκης κάθε φορά να είναι ανθρώπινος, να παρουσιάζει ένα πιο χαλαρό πρόσωπο. Αλλά σε μεγάλα ζητήματα τι τα θέλει αυτά και τα λέει; Το βρεγμένο μπλουζάκι ασφαλώς βοηθά, αλλά όχι όταν αναπτύσσονται τέτοιες θερμοκρασίες...