Απίστευτα πράγματα γίνονται στην Τουρκία! Ο Τούρκος ΥΕΘΑ Hulusi Akar επισκέπτεται το δημόσιο σχολείο Kayseri Lisesi στα βάθη της χώρας όπου οι μαθητές τον χαιρετούν στρατιωτικά. Είναι φανερό πλέον ότι η Τουρκία μετατρέπεται ξανά σε ένα σκληρό κράτος ισλαμιστών εθνικιστών.
Ο Τούρκος ΥΕΘΑ Hulusi Akar επισκέπτεται το δημόσιο σχολείο Kayseri Lisesi στα βάθη της #Turkey,
— Nikol (@NikKo_ial) October 20, 2019
όπου οι μαθητές τον χαιρετούν στρατιωτικά.
Ο #Erdogan προσπαθεί να πλάσει ένα λαό σκληρών εθνικιστών & ισλαμιστών σε αντίθεση με εμάς τη χώρα των ψυχοπονιάρηδων αριστερόπληκτρων! pic.twitter.com/q4nlKYTt0b