Κοίτα πως τα φέρνει η ζωή. Όλοι έλεγαν ότι ο Πασπάτης θα ειναι αυτή τη φορά βουλευτής. Και εδώ που τα λέμε οι...15000 σχεδόν σταυροί από συμπολίτες μας τον έστειλαν στη Βουλή, αλλά ο εκλογικός νόμος τον κράτησε στο Βενιζέλειο!
"14829 ευχαριστώ. Από χθες το πρωί business as usual." έγραψε ο ίδιος και από σήμερα είναι στη δουλειά του- αφού αναρωτιόταν και πως θα αφήσει το...Βενιζέλειο σε φίλους του.
Χάνει η πολιτική ένα έντιμο και αξιόλογο άνθρωπο, αλλά κέρδισε η κοινωνία ένα συνεπή λειτουργό στον χώρο της υγείας!