Σχεδόν ένα χρόνο τώρα γίνονται συζητήσεις επί συζητήσεων! Και η γραφειοκρατία έπαιξε το ρόλο της για να μην έχει φτιαχτεί ο δρόμο Σητεία -Παλαίκαστρο, στην παραλιακή , μετά την κατάρρευση!
Όλα δείχνουν ότι η γραφειοκρατική εμπλοκή ξεπεράστηκε και ήδη με το έγγραφο της Εισαγγελίας Εφετών ουσιαστικά δίδει το πράσινο φως στην εταιρεία να ξεκινήσει. Επελέγη τελικά η απ' όλους αποδεκτή ( συνδυαστική λύση.
Ηδη με έγγραφο της η περιφέρεια ειδοποιεί τον εργολάβο να ξεκινήσει
Δείτε τα έγγραφα