Μια θέση επιμελητή Β’ με την ειδικότητα της Παθολογίας προκήρυξε το νοσοκομείο Ιεράπετρας.
Η αίτηση-δήλωση και όλα τα δικαιολογητικά των ενδιαφερομένων θα υποβάλλονται στο ΓΝ-ΚΥ Ιεράπετρας, έως και τις 10 Αυγούστου 2016 ή θα αποστέλλονται ταχυδρομικά, με συστημένο δέμα και στην καθορισμένη ημερομηνία στην ταχυδροmική διεύθυνση του νοσοκομείου.
Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στο Γραφείο Προσωπικού του ΓΝ-ΚΥ Ιεράπετρας, στο τηλέφωνο 28423-40205, κατά τις εργάσιμες ημέρς και ώρες.