Στην Περιφέρεια Αττικής, ο Νίκος Χαρδαλιάς σάρωσε από την πρώτη Κυριακή, συγκεντρώνοντας ποσοστό κοντά στο 47%, ωστόσο η διαδικασία με την καταμέτρηση των σταυρών σε ορισμένες περιπτώσεις συνεχίζεται.
Ακόμη δεν είναι σαφές ποιοι περιφερειακοί σύμβουλοι θα εκλεγούν, αναλόγως με το πόσους θα εκλέξει ανά περιοχή ο καθένας από τους υποψηφίους.
Στον Βόρειο Τομέα, στη 2η θέση με 14.510 ψήφους βρίσκεται η κ. Λουκία Κεφαλογιάννη ενώ στον Κεντρικό Τομέα η κ. Χριστίνα Κεφαλογιάννη κόβει 1η το νήμα με 12.153 ψήφους.
![λουκία](/sites/default/files/inline-images/385902260_793810946084372_7636464594227350245_n.jpg)
![Χριστίνα](/sites/default/files/inline-images/378379651_122116455770035732_5180051410205875515_n.jpg)