Όπως αναφέρεται στο επίσημο site της ομάδς:
''Έπειτα από συνάντηση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Μαρτινέγκο με τον Πρόεδρο του ΓΣ Εργοτέλης, Γιώργο Βρέντζο, o ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Ζαν Κούρτι υπέγραψε το συμφωνητικό συνεργασίας.''
Όπως αναφέρεται στο επίσημο site της ομάδς:
''Έπειτα από συνάντηση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Μαρτινέγκο με τον Πρόεδρο του ΓΣ Εργοτέλης, Γιώργο Βρέντζο, o ποδοσφαιριστής της ομάδας μας Ζαν Κούρτι υπέγραψε το συμφωνητικό συνεργασίας.''