Το στραπάτσο που υπέστη την Κυριακή (25/11) ο Όμιλος άγγιξε τα όρια του… bullying. Ακόμη και ο χειρότερος εχθρός της ομάδας να έγραφε το «σενάριο», τέτοιο επίλογο δε θα έδινε σίγουρα στον αγώνα. Το πιο άσχημο, εξάλλου, για τους «ασπρόμαυρους» είναι πως αυτή η ήττα δεν τους «βουλιάζει» αγωνιστικά, μα κυρίως ψυχολογικά.
Τα δύο γκολ του Γιουνές μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα στις καθυστερήσεις… ξεγύμνωσαν τον ΟΦΗ και φανέρωσαν εντελώς… άκομψα όλα τα «θέματα» του ηρακλειώτικου συλλόγου.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr