Αλλαγή ώρας και... έδρας ανακοίνωσε χθες η διοίκηση του Ηρόδοτου. Η αναμέτρηση με τον Απόλλων Πόντου για την 1η αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας θα διεξαχθεί τελικά στο Παγκρήτιο (16.30).
Μάλιστα, αυτή η απόφαση έχει δημιουργήσει αρκετές αντιδράσεις στις τάξεις των φίλαθλων της ομάδας. Οι εκκρεμότητες του συλλόγου της Αλικαρνασσού, ''αναγκάζουν'' την ομάδα να αγωνιστεί την Πέμπτη στο Παγκρήτιο.
Όπου ''εκκρεμότητες'' η μη αδειοδότηση του γηπέδου.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr