Το τουρνουά Aegean ολοκληρώθηκε, η Εθνική πήρε υψηλό βαθμό στα δύο φιλικά παιχνίδια με Ουγγαρία και Ιράν, ο κόσμος της Κρήτης χόρτασε θέαμα από τον Γιάννη Αντετοκούνμπο και το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα συνεχίζει την προετοιμασία του για το Παγκόσμιο, με στόχο πλέον το τουρνουά Ακρόπολις.
Τι άφησε η παρουσία της ελληνικής ομάδας στο Ηράκλειο; Ποιες οι εντυπώσεις και ποιες ήταν οι παρουσίες που ξεχώρισαν στα Δύο Αοράκια;
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr