Η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ ανακοίνωσε σήμερα ότι έλυσε κοινή συναινέσει τη συνεργασία της με τον Δημήτρη Γροντή και τον ευχαρίστησε για την προσφορά του στην ομάδα.
Ο ηρακλειώτικος σύλλογος, επίσης, ανακοίνωσε ότι ο Δημήτρης Βουτσάς θ’ αγωνιστεί δανεικός μέχρι το τέλος της τρέχουσας σεζόν στην Τριγλία.
Η σχετική ενημέρωση: «Η ΠΑΕ Εργοτέλης ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Δημήτρη Γροντή. O ποδοσφαιριστής βρέθηκε σήμερα το μεσημέρι στα γραφεία της ομάδας μας και υπέγραψε κοινή συναινέσει τη λύση του συμβολαίου του που είχε διάρκεια μέχρι τον Ιούνιο του 2020. Η ΠΑΕ Εργοτέλης του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του».
Περισσότερα στο capitano.gr