Έφτασε η ώρα των τελικών και των... δώρων!
Την Κυριακή (23/09) το απόγευμα θα διεξαχθούν οι μεγάλοι τελικού του Open Tennis, στα τέσσερα χωμάτινα γήπεδα του Sport Point. Οι συμμετοχές στο τουρνουά ξεπέρασαν κάθε προηγούμενο ενώ μετά το τέλος των αγώνων θα ακολουθήσει δεξίωση με μπουφέ.
Μάλιστα, μετά το τέλος των αγώνων θα δοθούν δώρα από το φημισμένο τουρνουά του Παρισιού, ''Roland Garros''. Η καινοτομία; Στην κλήρωση για τα εκλεκτά δώρα θα συμμετέχουν όλοι οι παρευρισκόμενοι στο χώρο του Sport Point, και όχι εκείνοι που έχουν αγωνιστεί στο τουρνουά.