O Eργοτέλης άντεξε στην πίεση του ΠΟΑ στο χθεσινό παιχνίδι στο Ατσαλένιο και η εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Δημήτρη, έδωσε το ''τρίποντο'' στην ομάδα του Γιάννη Χατζηνικολάου. Δείτε πως διαμορφώθηκε το τελικό 1-2:
O Eργοτέλης άντεξε στην πίεση του ΠΟΑ στο χθεσινό παιχνίδι στο Ατσαλένιο και η εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Δημήτρη, έδωσε το ''τρίποντο'' στην ομάδα του Γιάννη Χατζηνικολάου. Δείτε πως διαμορφώθηκε το τελικό 1-2: